fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Як зробити вашу виїзну церемонію особливою?

Як зробити вашу виїзну церемонію особливою?

Back to blog list

19 способів персоналізувати виїзну церемонію

Церемонія – це головний етап весільного свята, момент, коли ви з коханим стаєте однією сім’єю. Ось чому так важливо зробити її по-справжньому незабутньою! І в цьому вам допоможуть наші ідеї!

 1. Зона для привітань.
  Розмістіть перед входом в зону церемонії кошики з невеликими сувенірами для ваших гостей. Наприклад, якщо весілля проходить в спекотний літній полудень, можна запропонувати всім присутнім сонцезахисні окуляри, а якщо взимку – рукавиці та в’язані пледи.
 2. Прибуття на церемонію.
  Виходити до нареченого, що чекає вас біля вівтаря, під руку з батьком – прекрасна традиція, але при бажанні ви можете почати церемонію як завгодно! Наприклад, під’їхати до весільної арки разом з нареченим на стильному ретро автомобілі або вийти разом з подружками нареченої – увімкніть фантазію і здивуєте своїх гостей!
  виїзна церімонія на природі
 3. Нестандартний майданчик.
  Якщо дозволяє концепція весілля і таймінг, проведіть церемонію в якомусь незвичному місці, наприклад, у квітучому саду або на даху висотки!
 4. Розсадка гостей.
  Відмовтеся від традиційних рядів зі стільців і класичної розсадження за принципом «родичі нареченого – з одного боку, родичі нареченої – з іншого». Щоб створити більш камерну атмосферу використовуйте довгі лавки (або навіть тюки сіна, якщо весілля проходить в селі) або розставте стільці по колу так, щоб наречений і наречена опинилися в його центрі.
 5. Незвичайний декор.
  Можна зовсім відмовитися від класичної весільної арки, замінивши її незвичайним варіантом, наприклад, дверима «в нове життя», каміном, який уособлює тепло домашнього вогнища, або квітковим кільцем, що символізує нескінченність ваших почуттів.
 6. Вихід нареченого та нареченої.Заздалегідь виберіть музику, під яку ви будете виходити до вівтаря. Нехай вона відображає ваш настрій і створює особливу, романтичну атмосферу.
 7. Поштова скринька.
  Ще однією гарною деталлю вашої церемонії стануть листи від гостей з побажаннями на майбутнє, які вони напишуть вам перед церемонією, а потім кинуть в символічний поштову скриньку. Прочитайте їх в день вашої першої річниці!
 8. Особисті речі у декорі.
  Підкресліть ваші характери та захоплення в оформленні зони реєстрації. Наприклад, якщо ви багато подорожуєте удвох, використовуйте сувеніри, привезені з різних країн; якщо любите читати, розставте біля весільної арки кілька стопок книг улюбленого автора; а якщо захоплюєтесь малюванням або рукоділлям, обов’язково використовуйте свої роботи в декорі.
 9. Коробочка для кілець.
  Не забудьте і про аксесуари. Нехай коробочка для кілець теж стане частиною весільного декору: її можна зробити з дерева і наповнити мохом або зшити витончену вінтажну подушечку своїми руками.
 10. Сімейні цінності.Одягти на церемонію туфлі або прикраси своєї мами, в яких вона була на власному весіллі – дуже сентиментальний жест, який зробить цей день ще більш зворушливим.
 11. Домашній улюбленець.
  Для багатьох пар їх вихованці – повноцінні члени сім’ї, так чому б не «запросити» свого улюбленця на це свято?
 12. Капсула часу.
  Написати листа один одному в майбутнє, а потім запечатати їх в дерев’яну коробку з пляшкою вина, щоб відкрити років через 10 і разом прочитати ці послання – що може бути романтичніше? Щоб зробити цей момент ще більш зворушливим попросіть батьків приєднатися до вас. І пам’ятайте, що не кожне вино може зберігатися так довго.
 13. Клятви.
  Багато пар соромляться вимовляти свої весільні клятви перед великою кількістю гостей, тому, щоб в найвідповідальніший момент не забути слова, підготуйте промову заздалегідь і візьміть з собою шпаргалку з текстом. І не забудьте про мікрофони, якщо реєстрація проходить на відкритому майданчику, щоб вас було чутно всім присутнім.
 14. Цитати.
  Написання клятв дається вам з великими труднощами? Цитуйте письменників і поетів! Тільки обов’язково знайдіть ті вірші або уривки з творів, які дійсно виражають ваші почуття, а не просто красиво звучать.
 15. Побажання від гостей.
  Дайте гостям коробочку з вашими кільцями та нехай вони передають її по колу, і кожен, у руках якого вона виявиться, скаже своє напуття молодим. Але заздалегідь попросіть гостей бути дуже короткими – це не тост і не варто розтягувати церемонію на кілька годин. Або передайте кільця не всім присутнім, а тільки близьким родичам.
 16. Друг, як весільний реєстратор.
  Як правило, виїзні реєстрації проводяться вже після офіційного розпису в РАГСі та мають символічне значення. А значить, для проведення церемонії вам зовсім не потрібен професійний реєстратор. Попросіть стати весільним реєстратором близького друга сім’ї або когось із батьків.
 17. Обіграйте традиції.
  Наприклад, проведіть пісочну церемонію – це гавайська традиція, в ході якої молодята засипають пісок двох різних кольорів в красиву посудину, що символізує поєднання двох життів в одне ціле. Або обіграйте традицію tie the knot («зав’язати вузол»), під час якої ви буквально скріпляєте свій союз, обіцяєте завжди бути разом і підтримувати один одного. Ви можете скріпити ваші руки вузлом або символічно зав’язати вузол, кожен тримаючи одну зі сторін мотузки.
 18. Аромати.
  Використовуйте свої улюблені аромати для створення настрою: запаліть ароматичні свічки, розкладіть біля проходу саше з квітів і трав. Запахи запам’ятовуються найкраще, і через деякий час вони будуть нагадувати вам і вашим гостям про ці чарівні миттєвості.
 19. Закінчення церемонії.
  Після церемонії новоспеченого подружжя заведено обсипати пелюстками троянд або зерном, але ви можете знайти та інші альтернативи цій традиції. Наприклад, конфеті, мильні бульбашки, стрічки, бенгальські вогні або хлопавки.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply