fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Як вибрати весільний торт?

Як вибрати весільний торт?

Back to blog list

Вибираємо весільний торт.

Весільний торт – це не тільки найсмачніше і найкрасивіше частування для гостей на банкеті, а також ефектне завершення вашого святкового весільного вечора, так би мовити останній акорд, який має бути неперевершеним. Саме тому потрібно приділити достатньо уваги питанню вибору самого головного весільного десерту. Про головні моменти, які треба враховувати обираючи весільний торт, ми розповімо вам.

Весільний торт

Вага і кількість ярусів

Вага весільного торта розраховується виходячи з кількості гостей на банкеті, де на кожного припадає приблизно 150 грамів. Це значення дуже середнє, тому, що є кілька інших важливих факторів, на які слід обов’язково ви маєте звернути увагу. Так, наприклад, рецептура торта впливає на його обсяг (він може бути легким і повітряним, а може бути бісквітним з великою кількістю шоколаду і мастики) і при однаковому розмірі шматків вага буде кардинально відрізнятися. Пора року впливає на те, чи буде торт популярний серед гостей (наприклад, в літню спеку торт не користується особливою популярністю). Схема нижче допоможе вам розрахувати розмір торта виходячи з кількості порцій.

Про співвідношення ваги та розміру.

Приблизна вага круглих тортів:

 • Торт розміром 20 см в діаметрі – важить 2 кг.
 • Торт розміром 24 см в діаметрі – важить 3 кг.
 • Торт розміром 28 см в діаметрі – важить 4 кг.
 • Торт розміром 30 см в діаметрі – важить 5 кг.
 • Торт розміром 20 см в діаметрі – важить 2 кг.
 • Двох’ярусний торт, по 24 та 20 см. в діаметрі – 5 кілограмів
 • Двох’ярусний торт, по 28 та 20 см. в діаметрі – 6 кілограмів

Вага прямокутних тортів:

 • При розмірі 20 на 15 см. – 2 кілограмів.
 • При розмірі 20 на 20 см. – 3 кілограмів.
 • При розмірі 20 на 20 см. – 4 кілограмів.
 • При розмірі 30 на 30 см. – 5 кілограмів.

Приблизна вага суперлегких (мусових) тортів:

 • При розмірі 16 см. в діаметрі – 1,2 кілограмів.
 • При розмірі 23 см. в діаметрі – 2,3 кілограмів.
 • При розмірі 30 см. в діаметрі – 3,5 кілограмів.

Кількість ярусів безпосередньо залежить від необхідної ваги торта. Як правило, багатоярусні торти важать не менше 7-9 кг і підходять для великих весіль (мінімум від 50 осіб), для маленької весілля в 25-30 чоловік замовляти частування в таких кількостях просто безглуздо. Якщо ж ви дуже хочете багатоярусний торт, то деякі кондитери пропонують зробити муляж нижнього ярусу, але в такому випадку ви мало що виграєте в питанні вартості частування.

весільний торт

Дизайн

Перше враження весільний торт справляє саме своїм зовнішнім виглядом, і тільки потім гості оцінюють його смак, тому не дивно, що до питання дизайну наречені підходять з особливою увагою. Бо кожна наречена хоче, що б її торт був унікальним. Однак, далеко не всі кондитери здатні повторити торт з картинки з інтернету, яка припала вам до смаку. Врахуйте, що вам потрібен не тільки гарний, але і смачний торт, а знайти професіонала, який добре вміє робити та те й інше, не так просто. На пошуки майстра знадобиться час, тому почніть шукати його заздалегідь і не відкладайте замовлення торта на останній момент. Як варіант, можна замовити торт на пробу (НЕ повнорозмірний, звичайно) або замовити в кондитерській дегустацію, яка істотно допоможе вам у виборі вашого десерту.

Корисні поради

1. Торт бажано замовляти тоді, коли ви точно знаєте кількість ваших гостей.

2. Дуже бажано, що б торт доставили за 2-3 години до його подачі, бо якщо його привезуть значно раніше, у випадку, коли в ресторані не має холодильника куди він може влізти, торт може безглуздо зіпсуватись.

3. Торт повинен вписуватися в стиль і тематику вашого весілля!

4. Важлива не тільки зовнішній вид торта, а і його смак – постарайтеся впевнитись, що всі інгредієнти в складі вашого солодкого десерту якісні. Красивий, але гидотний торт – велика помилка на вашому весілля.

весільний торт

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply