Ти стала нареченою? Вітаємо! У цій статті ми зібрали для тебе корисні лайфхаки, які зроблять підготовку до весілля простішою!
- Все записуй: ціни, умови роботи підрядників, ідеї, бюджет, адреси майданчиків та інше.
Не намагайся заощадити на весільному майданчику. Головні критерії його вибору: розташування, місткість, відповідність концепції весілля, якість їжі та рівень обслуговування. - Довіряй професіоналам, яких ти обрала, і не намагайся контролювати кожен їх крок. Приходячи на прийом до стоматолога, ти ж не вчиш його, як лікувати зуби. Весільні підрядники – такі ж фахівці у своїй справі!
- Складаючи весільний бюджет, не обмежуйся основними пунктами витрат: на майданчик, підрядників, одяг. Враховуй все! Наприклад, репетицію макіяжу та зачіски, аксесуари, компліменти для гостей.
- Думай нестандартно! Збори нареченої можна провести не тільки в готелі, а й в затишній квартирі з Airbnb, а саме святкування – не тільки в ресторані, але і в заміському будинку або стильному лофті.
- Обов’язково розноси весільні туфлі вдома, перш ніж одягнути їх на святкуванні. І порадь нареченому зробити те ж саме!
- Влаштуй пробну дегустацію страв, перш ніж забронювати ресторан або замовити послуги кейтерингу.
- Менше перфекціонізму. Прагнути до ідеалу можна нескінченно, але у тебе обмежена кількість часу, конкретний бюджет і 24 години в добі.
- Не бійся висловлювати свою думку. Чим чіткіше ти донесеш свої побажання до підрядників, тим вища ймовірність того, що весілля буде саме таким, як ти мрієш.
- Не берись за все і відразу. Склади приблизний план підготовки по місяцях і делегуй обов’язки.
- Вкажи в запрошенні контакти вашого організатора: нехай напередодні весілля і в сам день свята з питаннями про сюрпризи, подарунки та маршрути доїзду, гості дзвонять саме йому.
- Обов’язково заклади 5% від загального бюджету на непередбачені витрати: на заміну зламаного декору, додаткові години оренди, таксі та інше.
- У кожного банкетного залу є свій список обмежень. Наприклад, заборона на використання піротехніки, на гучну музику, обмеження на ввезення своєї їжі.
- Обов’язково уточни умови свого майданчика.
- Зустрічі з підрядниками – невід’ємна частина підготовки. Але пам’ятай, що багато питань можна вирішити в листуванні – це значно економить час: твій, і професіоналів.
- Виключіть з програми весілля зайві пересування по місту і заходи, які можна провести в інший день! Наприклад, розписка в РАЦСі, якщо ти плануєш виїзну церемонію, або фотосесію, якщо локація для неї знаходиться далеко від місця святкування.
- Розставляй пріоритети. Для когось відео з весілля – найкращий спосіб зберегти спогади, на яке не шкода ніяких грошей, а комусь достатньо фото. Вирішіть разом з нареченим, що важливо саме для вас, не оглядаючись на те, як роблять інші пари.
- Не кличте всіх підряд! Подумайте, з ким вам дійсно хочеться розділити цей день. Щоб через роки, розглядаючи весільні фото, ти не питала себе: «А хто ця дама в п’ятому ряді?»
- Не забувай, що це ТВОЄ весілля. І особливим його робить ваша любов, а не класний декор, як в Pinterest. У спробах повторити те, що ти бачила в модних журналах, ти отримуєш просто красиву картинку, а не свято своєї мрії.
- Не складайте занадто щільну програму, в якій кожна хвилина цього дня буде чимось зайнята. Нехай у гостей буде час просто поспілкуватися.
- Напередодні весілля обдзвони всіх людей, залучених в організації свята. Уточни ще раз, де, кому і в який час потрібно бути. Це зведе до мінімуму запізнення і нестиковки.
- Не намагайся всім догодити. Навіть якщо мама каже, що весілля без РАГСу – не весілля, а свекруха наполягає на короваї. Дотримуючись чужих порад, ти ризикуєш втратити себе.
- Повір, забронювати дату у фотографа мрії за рік – не рано! Якщо плануєш весілля у високосний сезон, починай пошук підрядників якомога раніше.
- Не став красиву картинку над комфортом. Не одягай шпильки, якщо не звикла їх носити. Не купуй сукню, в якій неможливо дихати.
- Не міряй все грошима. Правило «чим дорожче, тим краще» працює не завжди. Чи не в кожному дорогому ресторані буде ідеальний менеджмент, і не завжди варто переплачувати за розкручений бренд при виборі весільної сукні.
- Шукай підрядників, з якими ти «на одній хвилі». Досвід і професіоналізм – важливі критерії, але не єдині. В процесі спільної роботи над такою особливою подією, як весілля, важливим фактором стає комфортне спілкування, а також схожі уявлення про прекрасне.
- Не знаєш, чи потрібен вам організатор? Постав собі 5 питань: у нас буде понад 40 гостей? у нас планується весілля за кордоном? ми хочемо незвичайну концепцію? розрахунки та списки зводять мене з розуму? у нас менше пів року на підготовку? Якщо ти відповіла «так» хоча б на два з них, краще звернутися в агентство.
- Склади мудборд. Можна створити дошку на Pinterest або роздрукувати фото і збирати колаж. Головне – щоб у тебе завжди перед очима була наочна картинка того, яким ти бачиш своє весілля. Це допоможе уникнути непотрібних покупок.
- Прагни гармонії в декорі і образах. Наприклад, легке плаття нареченої в стилі бохо не підійде для класичного весілля в ресторані.
- Якщо бюджет на декор обмежений, не потрібно прикрашати «всюди потроху», вибери одну важливу зону і вклади в неї.
- Постарайся скласти план розсадження таким чином, щоб за одним столом сиділи люди зі схожими інтересами, не «розбивай» пари і компанії близьких друзів.
- Не варто недооцінювати роль освітлення на весільному вечері. Якщо весілля проходить на природі, світла одних тільки свічок буде недостатньо для якісних фото.
- Насолоджуйся підготовкою і не квап час. Період, коли ти наречена – такий прекрасний і такий короткий, дозволь собі вдосталь ним насолодитися!
- Бігати в день весілля по майданчику, контролюючи роботу підрядників, відволікатися на нескінченні дзвінки і постійно дивитися на годинник, щоб контролювати таймінг – не найкращий план для весільного дня. Найми координатора і будь просто нареченою, а не майстром на всі руки.
- Відмовся від традицій, сенс яких не близький вашій парі.
- Приймайте всі важливі рішення по бюджету, списку гостей і концепції разом з нареченим. Підготовка до весілля дуже зближує.
- Але не ображайся на нареченого, якщо йому нецікаво вибирати квіти або шрифт для запрошень. Це нормально!
- Не вибирай фотографа тільки по його акаунт в Instagram. Дивись повні серії з весіль, а не тільки кращі фото.
- Складаючи список покупок напоїв для весілля, не забудь про просту воду. Її ніколи не буває багато.
- Не виділяй на весільну фотосесію три години. Півтори години цілком достатньо для прогулянки.
- Вибери музику для найважливіших моментів: вихід на церемонію, перший танець, фінал весілля.
- Перед першою зустріччю з підрядниками склади список обов’язкових питань, щоб не забути обговорити важливі моменти.
- Довіряй своїй інтуїції. Якщо, приміряючи найрозкішнішу сукню в салоні, ти відчуваєш себе некомфортно, а при погляді на, здавалося б, ідеальний майданчик, тебе не покидає відчуття, що «щось не так», чи не ризикуй і розглянь інші варіанти.
- Зберігай переписку з підрядниками і веди її в одному місці. Якщо спілкуватися одночасно в кількох месенджерах, чатах і соціальних мережах, легко втратити важливу інформацію.
- Будь реалісткою. Не буває розкішних і недорогих майданчиків, красивої та дешевої флористики, професійних і бюджетних фотографів. Але є безліч варіантів, як скоротити витрати без збитку для якості весілля.
- Враховуй довжину весільної сукні та її стиль при виборі взуття. А якщо туфлі вже обрані, візьми їх з собою на примірку сукні.
- Якщо ви щось забули, крім кілець, повертатися додому не потрібно! Не варто відкладати банкет через забуту косметичку.
- Заплануй медовий місяць. Це своєрідний бонус молодятам за стрес під час підготовки весілля. Якщо у вас немає можливості поїхати у відпустку відразу після свята, влаштуйте собі романтичний вікенд удвох.
- Відрепетируйте весільний танець у сукні (або в пишній спідниці, аналогічній тій, яка буде у весільній сукні). Рухи, які ти легко робиш в зручному одязі, може бути складно повторити в весільному вбранні.
- Не працюй з підрядниками без договору!
- Пам’ятай, що найголовніше на вашому весіллі – це не квіти або декор, а ви самі. Відмовившись від ідеї зробити все ідеально, ти зможеш в повній мірі насолодитися святом!
Залишились питання? Напишіть нам!
Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:
Viber: +38(095)-007-15-12
тел.: +38(097)-707-68-42
0 comments
Here is no comments for now.